Artikelnr.: 09 0203 00 07
RD24 Male panel mount connector, aantal polen: 6+PE, onafgeschermd, krimpen (krimpcontacten dienen afzonderlijk te worden besteld), IP67
RD24, Serie 692, Power connectoren
Algemene kenmerken
meerminder| Artikelnummer | 09 0203 00 07 |
| Connectorconstructie | Male panel mount connector |
| Versie | Connector mal recht |
| Connectorvergrendeling | schroeven |
| Aansluiting | krimpen (krimpcontacten dienen afzonderlijk te worden besteld) |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Doorsnede aansluiting | 0,14-1,50 mm² / AWG 26-16 |
| Grenstemperatuur van/tot | -40 °C / 100 °C |
| Mechanische levensduur | > 500 insteekcycli |
| Weight (g) | 12.32 |
| Customs tariff number | 85369010 |
| Land van herkomst | DE |
Elektrische kenmerken
meerminder| Nominale spanning | 250 V |
| Nominale stootspanning | 4000 V |
| Nominale stroom | 10,0 A |
| Insulation resistance | ≥ 1010 Ω |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Overspanningscategorie | III |
| Materiaalgroep | III |
| EMC-naleving | onafgeschermd |
Materialen
meerminder| Materiaal van de contactbasis | PBT |
| Materiaal van het contact | afhankelijk van krimpcontact (toebehoren) |
| Contactbedekking | Ag (zilver) |
| REACH SVHC |
None (No pollutants) |
| SCIP-nummer | SCIP-number not available |
Classificaties
meerminder| eCl@ss 11.1 | 27-44-01-09 |
| ETIM 9.0 | EC003569 |
Trade-Compliance
meerminder| Copper (9903.78.01) | 0.005570 kg |
Veiligheidsinstructies
- De stekker mag onder belasting niet worden aangesloten of losgekoppeld. Niet-naleving en oneigenlijk gebruik kunnen leiden tot persoonlijk letsel.
- De connectoren zijn ontwikkeld voor toepassingen in de installatietechniek, de besturing en de bouw van elektrische apparatuur. De gebruiker is verantwoordelijk voor de controle of de connectoren ook in andere toepassingsgebieden kunnen worden gebruikt.
- Aansluitingen die worden gebruikt in circuits met aanraakgevoelige spanningen mogen alleen worden geïnstalleerd en gebruikt door of onder toezicht van personen met een elektrotechnische opleiding, met inachtneming van de geldende voorschriften en normen.
- De gebruiker moet passende veiligheidsmaatregelen treffen om te voorkomen dat de connector per ongeluk wordt losgekoppeld.
- Let op de vervuilingsgraad en de overspanningscategorie. Voor meer informatie verwijzen wij u naar het downloadcentrum "Technische informatie".
Downloads
Informatieblad
Informatieblad 09 0203 00 07
downloaden
REACH
09 0203 00 07
downloaden
RoHS
09 0203 00 07
downloaden
China RoHS
09 0203 00 07
downloaden
EPLAN-gegevens
09 0203 00 07
downloaden
Crimpcontacten en accessoires
Gegevensblad accessoires
downloaden
Verificatie om te downloaden
Voltooi de verificatie om door te gaan met de CAD-download.
CAD-gegevens
Selecteer het gewenste formaat


