Číslo položky: 09 2447 320 03
7/8" Přírubová zátka, : 2+PE, nestíněný, Splétané vodiče, IP68, UL 2238, VDE, M20x1,5, Přední montáž
7/8", Série 820, Automatizační technika - napětí a napájení
Obecné vlastnosti
víceméně| Díl č. | 09 2447 320 03 |
| Konstrukce konektoru | Přírubová zátka |
| Délka drátu | 0,2 m (Standard 0,2 m. Další délky jsou k dispozici na vyžádání). |
| Provedení | Konektory pin přímý |
| Uzamykací systém konektorů | šrouby |
| Ukončení | Splétané vodiče |
| Stupeň ochrany 1 | IP68 |
| Průřez přípojky | 0,75 mm² / AWG 18 |
| Rozsah teplot od/do | -25 °C / 85 °C |
| Mechanický provoz | > 100 cyklů páření |
| Hmotnost (gr) | 39.14 |
| Číslo celního sazebníku | 85369010 |
| Země původu | DE |
Elektrické parametry
víceméně| Jmenovité napětí | 300 V (600 V UL) |
| Jmenovité impulzní napětí | 4000 V |
| Jmenovitý proud | 10,0 A |
| Stupeň znečištění | 3 |
| Kategorie přepětí | III |
| Skupina materiálů | I |
| Soulad s EMV | nestíněný |
Materiál
víceméně| Materiál pouzdra | Zinkový tlakový odlitek poniklovaný |
| Materiál kontaktního tělesa | PUR |
| Materiál kontaktu | CuZn (mosaz) |
| Pokovení kontaktů | Au (zlato) |
| REACH SVHC |
CAS 7439-92-1 (Lead) |
| SCIP číslo | 7eddd082-47e4-4615-948c-f927017caad9 |
Údaje o litzových drátech
víceméně| Struktura drátu | |
| Průřez (mm²) | 3 x 0,14 mm² |
| Průřez (AWG) | 4 x AWG 18 |
| Průměr vodiče | 2,9 mm |
| Barvy vodiče |
žlutá/zelená hnědá modrá |
| Materiál pláště | PVC |
| Materiál vodiče | Měď (pocínovaná) |
| Struktura vodiče | 28 x 0,20 mm |
| Elektrické vlastnosti | |
| Jmenovité napětí | 600 V |
| Jmenovité impulzní napětí | 6000 V |
| Tepelné vlastnosti | |
| Rozsah teplot při pohybu z / do (°C) | -5 °C / 105 °C |
| Rozsah teplot drátu pevně stanovený od / do (°C) | -30 °C / 105 °C |
Autorizace/schválení
víceméně| Schválení | UL 2238, VDE |
Klasifikace
víceméně| eCl@ss 11.1 | 27-44-01-09 |
| ETIM 9.0 | EC003569 |
Bezpečnostní upozornění
- The connector must not be plugged or unplugged under load. Non-observance and improper use can result in personal injury.
- The connectors have been developed for applications in plant engineering, control and electrical equipment construction. The user is responsible for checking whether the connectors can also be used in other areas of application.
- Connectors which are used in circuits with voltages dangerous to the touch may only be installed and used by, or under the supervision of, persons with electrical engineering training, taking into account the applicable regulations and standards.
- The user must take suitable safety precautions to ensure that the connector cannot be accidentally disconnected.
- Plug connectors with enclosure protection IP67 and IP68 are not suitable for use under water. When used outdoors, the plug connectors must be protected separately against corrosion. For further information on the IP protection classes, please refer to the "Technical Information" download centre.
- Please observe the pollution degree and the overvoltage category. For further information, please refer to the download center "Technical Information".
- To lock the cable connector to the device connector, we recommend tightening the threaded ring to 1.5 Nm. A suitable torque wrench is available as an accessory (order no. 07 0082 000).
Stahování
Datový list
Datový list 09 2447 320 03
stáhnout
Certifikát
Certifikát UL
stáhnout
Certifikát
Certifikát VDE
stáhnout
REACH
09 2447 320 03
stáhnout
RoHS
09 2447 320 03
stáhnout
China RoHS
09 2447 320 03
stáhnout
EPLAN数据
09 2447 320 03
stáhnout
Ověření pro stažení
Pro pokračování stažení CAD dokončete prosím ověření.
Soubory CAD
Vyberte požadovaný formát


