Číslo položky: 76 0244 0015 00044-0500
M12 Přírubová zásuvka, : 4, nestíněný, Splétané vodiče, IP68, UL 2238, M16x1,5, Přední montáž
M12-L, Série 823, Automatizační technika - napětí a napájení
Obecné vlastnosti
víceméně| Díl č. | 76 0244 0015 00044-0500 |
| Konstrukce konektoru | Přírubová zásuvka |
| Kódování | kódem L |
| Délka drátu | 0,5 m (Další délky jsou k dispozici na vyžádání). |
| Provedení | Konektory zásuvka přímý |
| Uzamykací systém konektorů | šrouby |
| Ukončení | Splétané vodiče |
| Stupeň ochrany 1 | IP68 |
| Průřez přípojky | 1,50 mm² / AWG 16 |
| Rozsah teplot od/do | -40 °C / 105 °C |
| Mechanický provoz | > 100 cyklů páření |
| Hmotnost (gr) | 52.54 |
| Číslo celního sazebníku | 85369010 |
| Země původu | DE |
Elektrické parametry
víceméně| Jmenovité napětí | 63 V |
| Jmenovité impulzní napětí | 1500 V |
| Jmenovitý proud | 12,0 A |
| Izolační odpor | > 1010 Ω |
| Stupeň znečištění | 3 |
| Kategorie přepětí | III |
| Soulad s EMV | nestíněný |
Materiál
víceméně| Materiál kontaktního tělesa | PA |
| Materiál kontaktu | CuSn (bronz) |
| Pokovení kontaktů | Au (zlato) |
| REACH SVHC |
CAS 7439-92-1 (Lead) |
| SCIP číslo | f9f08eb0-15cf-46b3-8593-b94200df222b |
Údaje o litzových drátech
víceméně| Struktura drátu | |
| Průřez (mm²) | 4 x 1,50 mm² |
| Průřez (AWG) | 4 x AWG 16 |
| Průměr vodiče | 2,5 mm |
| Barvy vodiče |
černá modrá hnědá bílá |
| Materiál pláště | PVC |
| Materiál vodiče | Měď (pocínovaná) |
| Struktura vodiče | 41 x 0,203 mm |
| Elektrické vlastnosti | |
| Jmenovité napětí | 300 V |
| Jmenovité impulzní napětí | 2500 V |
| Odpor vodiče | 13,3 Ω/Km (20°C) |
| Izolační odpor | 100,0 Ω/Km (20 °C) |
| Tepelné vlastnosti | |
| Rozsah teplot při pohybu z / do (°C) | -10 °C / 105 °C |
| Rozsah teplot drátu pevně stanovený od / do (°C) | -40 °C / 105 °C |
Autorizace/schválení
víceméně| Schválení | UL 2238 |
Prohlášení o shodě
víceméně| Směrnice o nízkém napětí | EN 60529:1991 |
| Směrnice o ekodesignu | 2009/125/EG |
Bezpečnostní upozornění
- The connector must not be plugged or unplugged under load. Non-observance and improper use can result in personal injury.
- The connectors have been developed for applications in plant engineering, control and electrical equipment construction. The user is responsible for checking whether the connectors can also be used in other areas of application.
- Connectors which are used in circuits with voltages dangerous to the touch may only be installed and used by, or under the supervision of, persons with electrical engineering training, taking into account the applicable regulations and standards.
- The user must take suitable safety precautions to ensure that the connector cannot be accidentally disconnected.
- Plug connectors with enclosure protection IP67 and IP68 are not suitable for use under water. When used outdoors, the plug connectors must be protected separately against corrosion. For further information on the IP protection classes, please refer to the "Technical Information" download centre.
- Please observe the pollution degree and the overvoltage category. For further information, please refer to the download center "Technical Information".
- To lock the cable connector with the device connector, the threaded ring is tightened "hand-tight" (approx. 60 cNm).
Stahování
Datový list
Datový list 76 0244 0015 00044-0500
stáhnout
Certifikát
Certifikát UL
stáhnout
REACH
76 0244 0015 00044-0500
stáhnout
RoHS
76 0244 0015 00044-0500
stáhnout
China RoHS
76 0244 0015 00044-0500
stáhnout
Prohlášení o shodě
Směrnice o nízkém napětí
stáhnout
Prohlášení o shodě UKCA
Elektrické zařízení
stáhnout
Prohlášení o shodě
Směrnice o ekodesignu
stáhnout
Soubory CAD
STP-Data 76 0244 0015 00044-0500
stáhnout
Soubory CAD
Další formáty
TraceParts




