Číslo položky: 76 4342 0136 00034-0200
M12 Přírubová zásuvka, : 4, nestíněný, Splétané vodiče, IP68, UL 2238, M16x1,5, Přední montáž
M12-S, Série 814, Automatizační technika - napětí a napájení
Obecné vlastnosti
víceméně| Díl č. |
76 4342 0136 00034-0200
Staré číslo výrobku: 09 0692 300 04
|
| Oznámení |
Upozorňujeme, že v důsledku přechodu ze starého na nové objednací číslo může dojít k odchylkám v technických specifikacích. Pro podrobné dotazy k výrobku použijte modul "Kontaktovat zákaznický servis", který se nachází na pravé straně této webové stránky.
více |
| Konstrukce konektoru | Přírubová zásuvka |
| Standard typu | DIN EN IEC 61076-2-111:2018-10;VDE 0687-76-2-111:2018-10 |
| Kódování | kódem S |
| Délka drátu | 0,2 m (Standard 0,2 m. Další délky jsou k dispozici na vyžádání). |
| Provedení | Konektory zásuvka přímý |
| Uzamykací systém konektorů | šrouby |
| Ukončení | Splétané vodiče |
| Stupeň ochrany 1 | IP68 |
| Průřez přípojky | 1,50 mm² / AWG 16 |
| Rozsah teplot od/do | -40 °C / 85 °C |
| Mechanický provoz | > 100 cyklů páření |
| Hmotnost (gr) | 18.21 |
| Číslo celního sazebníku | 85369010 |
| Země původu | DE |
Elektrické parametry
víceméně| Jmenovité napětí | 630 V |
| Jmenovité impulzní napětí | 6000 V |
| Jmenovitý proud | 12,0 A |
| Stupeň znečištění | 3 |
| Kategorie přepětí | III |
| Skupina materiálů | II |
| Soulad s EMV | nestíněný |
Materiál
víceméně| Materiál pouzdra | PA |
| Materiál kontaktního tělesa | PA |
| Materiál kontaktu | CuSn (bronz) |
| Pokovení kontaktů | Au (zlato) |
| REACH SVHC |
CAS 7439-92-1 (Lead) |
| SCIP číslo | 94243163-5624-4062-a7cb-95e09dec8842 |
Údaje o litzových drátech
víceméně| Struktura drátu | |
| Průřez (mm²) | 4 x 1,50 mm² |
| Průřez (AWG) | 4 x AWG 16 |
| Průměr vodiče | 2,3 mm |
| Barvy vodiče |
žlutá/zelená černá |
| Materiál pláště | mPPE |
| Materiál vodiče | Měď (pocínovaná) |
| Struktura vodiče | 40 x 0,210 mm |
| Elektrické vlastnosti | |
| Jmenovité napětí | 1000 V |
| Jmenovité impulzní napětí | 3000 V |
| Odpor vodiče | 14,6 Ω/Km (20°C) |
| Izolační odpor | 20,0 MΩ/Km (20 °C) |
| Tepelné vlastnosti | |
| Rozsah teplot při pohybu z / do (°C) | -10 °C / 105 °C |
| Rozsah teplot drátu pevně stanovený od / do (°C) | -40 °C / 105 °C |
Autorizace/schválení
víceméně| Schválení | UL 2238 |
Klasifikace
víceméně| eCl@ss 11.1 | 27-44-01-09 |
| ETIM 9.0 | EC003569 |
Bezpečnostní upozornění
- The connector must not be plugged or unplugged under load. Non-observance and improper use can result in personal injury.
- The connectors have been developed for applications in plant engineering, control and electrical equipment construction. The user is responsible for checking whether the connectors can also be used in other areas of application.
- Connectors which are used in circuits with voltages dangerous to the touch may only be installed and used by, or under the supervision of, persons with electrical engineering training, taking into account the applicable regulations and standards.
- The user must take suitable safety precautions to ensure that the connector cannot be accidentally disconnected.
- Plug connectors with enclosure protection IP67 and IP68 are not suitable for use under water. When used outdoors, the plug connectors must be protected separately against corrosion. For further information on the IP protection classes, please refer to the "Technical Information" download centre.
- Please observe the pollution degree and the overvoltage category. For further information, please refer to the download center "Technical Information".
- To lock the cable connector with the device connector, the threaded ring is tightened "hand-tight" (approx. 60 cNm).
- In the case of cable connectors with a metal threaded ring, it is imperative to ensure a connection with the PE protective contact of the appliance connector. Connecting cables between appliance connectors that are not connected to the PE contact are not permitted. The user must ensure a continuous connection of the protective earth conductor.
Stahování
Datový list
Datový list 76 4342 0136 00034-0200
stáhnout
Certifikát
Certifikát UL
stáhnout
REACH
76 4342 0136 00034-0200
stáhnout
RoHS
76 4342 0136 00034-0200
stáhnout
China RoHS
76 4342 0136 00034-0200
stáhnout
Ověření pro stažení
Pro pokračování stažení CAD dokončete prosím ověření.
Soubory CAD
Vyberte požadovaný formát



