Číslo položky: 09 0203 00 07
RD24 Přírubová zátka, : 6+PE, nestíněný, krimpování (krimpovací kontakty je třeba objednat zvlášť), IP67
RD24, Série 692, Power Konektory
Obecné vlastnosti
víceméně| Díl č. | 09 0203 00 07 |
| Konstrukce konektoru | Přírubová zátka |
| Provedení | Konektory pin přímý |
| Uzamykací systém konektorů | šrouby |
| Ukončení | krimpování (krimpovací kontakty je třeba objednat zvlášť) |
| Stupeň ochrany 1 | IP67 |
| Průřez přípojky | 0,14-1,50 mm² / AWG 26-16 |
| Rozsah teplot od/do | -40 °C / 100 °C |
| Mechanický provoz | > 500 cyklů páření |
| Hmotnost (gr) | 12.32 |
| Číslo celního sazebníku | 85369010 |
| Země původu | DE |
Elektrické parametry
víceméně| Jmenovité napětí | 250 V |
| Jmenovité impulzní napětí | 4000 V |
| Jmenovitý proud | 10,0 A |
| Izolační odpor | ≥ 1010 Ω |
| Stupeň znečištění | 3 |
| Kategorie přepětí | III |
| Skupina materiálů | III |
| Soulad s EMV | nestíněný |
Materiál
víceméně| Materiál kontaktního tělesa | PBT |
| Materiál kontaktu | v závislosti na krimpovacím kontaktu (příslušenství) |
| Pokovení kontaktů | Ag (stříbro) |
| REACH SVHC |
None (No pollutants) |
| SCIP číslo | SCIP-number not available |
Klasifikace
víceméně| eCl@ss 11.1 | 27-44-01-09 |
| ETIM 9.0 | EC003569 |
Trade-Compliance
víceméně| Copper (9903.78.01) | 0.005570 kg |
Bezpečnostní upozornění
- The connector must not be plugged or unplugged under load. Non-observance and improper use can result in personal injury.
- The connectors have been developed for applications in plant engineering, control and electrical equipment construction. The user is responsible for checking whether the connectors can also be used in other areas of application.
- Connectors which are used in circuits with voltages dangerous to the touch may only be installed and used by, or under the supervision of, persons with electrical engineering training, taking into account the applicable regulations and standards.
- The user must take suitable safety precautions to ensure that the connector cannot be accidentally disconnected.
- Please observe the pollution degree and the overvoltage category. For further information, please refer to the download center "Technical Information".
Stahování
Datový list
Datový list 09 0203 00 07
stáhnout
REACH
09 0203 00 07
stáhnout
RoHS
09 0203 00 07
stáhnout
China RoHS
09 0203 00 07
stáhnout
EPLAN数据
09 0203 00 07
stáhnout
Krimpovací kontakty a příslušenství
Datový list příslušenství
stáhnout
Ověření pro stažení
Pro pokračování stažení CAD dokončete prosím ověření.
Soubory CAD
Vyberte požadovaný formát


