Cikkszám: 77 7098 0000 10003-0200
Snap-In derékszögű aljzat, : 3, árnyékolatlan, kábelre öntött, IP40, PVC, fekete, 3 x 0,25 mm², 2 m
Snap-In IP40, 709-es sorozat, Szubminiatűr csatlakozók
Általános jellemzők
továbbkevesebb| Alkatrész sz. |
77 7098 0000 10003-0200
Régi termékszám: 79 9002 72 03
|
| Csatlakozó kialakítása | derékszögű aljzat |
| Kábelhosszúság | 2 m (Standard 2 m és 5 m. Kérésre más hosszúságok is rendelhetők). |
| Rögzítés módja | bepattintós |
| Csatlakoztatás típusa | kábelre öntött |
| Védelmi szint | IP40 |
| Csatlakozási keresztmetszet | 0,25 mm² / AWG 24 |
| Hőmérséklet tartomány tól/ig | -25 °C / 70 °C |
| Mechanikus élettartam | > 100 csatlakoztatási ciklusok |
| Tömeg (gr) | 115.94 |
| Vámtarifaszám | 85444290 |
| Származási ország | CN |
Elektromos paraméterek
továbbkevesebb| Névleges feszültség | 60 V |
| Névleges impulzusfeszültség | 800 V |
| Névleges áramerősség | 3,0 A |
| Szennyezettségi fok | 1 |
| Túlfeszültség kategória | II |
| Anyagcsoport | III |
| EMV megfelelőség | árnyékolatlan |
Anyag
továbbkevesebb| Az érintkező test anyaga | PA |
| Érintkező anyaga | CuSn (bronz) |
| Érintkező bevonat | Au (arany) |
| REACH SVHC |
CAS 7439-92-1 (Lead) |
| Jelen lévő PFAS | b9c26ca7-d944-48f8-97cf-cf9ae0a89a12 |
Szűrés kábeladatok alapján
továbbkevesebb| A kábel felépítése | |
| Kábel átmérő | 4,5 mm |
| Keresztmetszet | 3 x 0,25 mm² |
| Kábelköpeny típus | PVC |
| Szigetelés egy vezetékes | PVC |
| Egy vezetékes szerkezet | 32 x 0,10 mm |
| Kábel színe | fekete |
| Elektromos tulajdonságok | |
| Vezető ellenállás | 79.5 Ω/Km (20°C) |
| Mechanikai tulajdonságok | |
| Hajlítási sugarú kábel rögzítve | 5 x Ø |
| Hajlítási sugarú kábel mozgatható | 10 x Ø |
| Termikus tulajdonságok | |
| Hőmérséklet-tartomány kábel mozgatva innen/felé | -5 °C / 70 °C |
| Hőmérséklet-tartomány kábel rögzítve tól/hoz | -25 °C / 70 °C |
| Más funkciók | |
| Halogén mentes | nem |
Osztályozások
továbbkevesebb| eCl@ss 11.1 | 27-06-03-11 |
| ETIM 9.0 | EC002638 |
Biztonsági figyelmeztetések
- The connector must not be plugged or unplugged under load. Non-observance and improper use can result in personal injury.
- The connectors have been developed for applications in plant engineering, control and electrical equipment construction. The user is responsible for checking whether the connectors can also be used in other areas of application.
- To protect against unintentional opening of the connector, the thread between the housing and the connector head must be secured with a suitable cyanoacrylate adhesive when used in circuits with voltages dangerous to the touch. This does not apply to connectors used in SELV and PELV circuits according to IEC 61140 (EN 61140, VDE 0140-1).
- Connectors which are used in circuits with voltages dangerous to the touch may only be installed and used by, or under the supervision of, persons with electrical engineering training, taking into account the applicable regulations and standards.
- The user must take suitable safety precautions to ensure that the connector cannot be accidentally disconnected.
- Please observe the pollution degree and the overvoltage category. For further information, please refer to the download center "Technical Information".



