Numer części: 09 0484 387 08
M12 Złącze panelowe żeńskie, Kontaktów: 8, nieekranowany, lutowanie, IP68, M16x1,5, krótkie styki lutownicze
M12-A, seria 713, Technologia automatyzacji - czujniki i elementy wykonawcze (aktuatory)
Cechy ogólne
więcejmniej| Numer części | 09 0484 387 08 |
| Konstrukcja złączy | Złącze panelowe żeńskie |
| Typ standardowy | DIN EN 61076-2-101 |
| Kodowanie | kodowane A |
| System blokady złączy | śruba |
| Obtrysk na kablu | lutowanie |
| Stopień ochrony | IP68 |
| Przekrój przyłącza | 0,25 mm² / AWG 24 |
| Zakres temperatur od/do | -40 °C / 85 °C |
| Ilość cykli łączenia | > 100 cykli łączenia |
| Waga (gr) | 6.63 |
| Numer taryfy celnej | 85369010 |
| Kraj pochodzenia | DE |
Parametry elektryczne
więcejmniej| Napięcie znamionowe | 30 V |
| Znamionowe napięcie udarowe | 800 V |
| Prąd znamionowy | 1,5 A |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Kategoria przepięciowa | II |
| Grupa materiałowa | III |
| Zgodność z EMV | nieekranowany |
Materiał
więcejmniej| Materiał korpusu styków | PA |
| Materiał styku | CuSn (brąz) |
| Pokrycie styku | Au (złoto) |
| Materiał elementu blokującego | PA |
| REACH SVHC |
CAS 7439-92-1 (Lead) |
| Obecność PFAS | 2e6dfb71-c00d-43b4-90e8-c99ea90cb528 |
Klasyfikacje
więcejmniej| eCl@ss 11.1 | 27-44-01-09 |
| ETIM 9.0 | EC003569 |
Uwagi dotyczące bezpieczeństwa
- Wtyczki nie wolno podłączać ani odłączać pod obciążeniem. Nieprzestrzeganie i niewłaściwe użytkowanie może spowodować obrażenia ciała.
- Złącza zostały stworzone do zastosowań w inżynierii instalacji, sterowaniu i budowie wyposażenia elektrycznego. Użytkownik jest odpowiedzialny za sprawdzenie, czy złącza mogą być używane również do innych zastosowań.
- Złącza stosowane w obwodach o napięciach niebezpiecznych w dotyku mogą być instalowane i używane wyłącznie przez osoby z wykształceniem elektrotechnicznym lub pod ich nadzorem, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów i norm.
- Użytkownik musi podjąć odpowiednie środki ostrożności, aby zapobiec przypadkowemu odłączeniu złącza.
- Złącza wtykowe o stopniu ochrony IP67 i IP68 nie nadają się do stosowania pod wodą. W przypadku stosowania na zewnątrz złącza wtykowe należy oddzielnie zabezpieczyć przed korozją. Więcej informacji na temat klas ochrony IP można znaleźć w centrum pobierania w sekcji "Informacje Techniczne".
- Należy zwrócić uwagę na stopień zanieczyszczenia i kategorię przepięciową. Więcej informacji można znaleźć w centrum pobierania w sekcji "Informacje Techniczne".
- Aby zblokować złącze kablowe w złączu urządzenia, gwintowany pierścień jest 'ręcznie' dokręcany (ok. 60 cNm).