Numer części: 31 5237 300 520
Złącze zaworu elektromagnetycznego, Kontaktów: 2+2PE, nieekranowany, formowane wtryskowo na kablu, IP67, PUR, czarny, Obwód Z20, z diodą PNP, 3 m
Rodzaj A, seria 210, Technologia automatyzacji - złącza zaworów elektromagnetycznych
Cechy ogólne
więcejmniej| Numer części |
31 5237 300 520
Stary numer katalogowy: 31 1313 300 520
|
| Zawiadomienie |
Pamiętaj, że w związku ze zmianą starego numeru zamówienia na nowy mogą wystąpić odstępstwa w specyfikacji technicznej. Jeśli masz pytania dotyczące szczegółów produktu, skorzystaj z formularza 'Skontaktuj się z obsługą klienta' po prawej stronie.
więcej |
| Konstrukcja złączy | Złącze zaworu elektromagnetycznego |
| Typ standardowy | DIN EN 175301-803 |
| Długość kabla | 3 m (Inne długości są dostępne na zamówienie). |
| Wersja | Złącze zaworu elektromagnetycznego |
| System blokady złączy | śruba centralna |
| Obtrysk na kablu | formowane wtryskowo na kablu |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Przekrój przyłącza | 0,75 mm² / AWG 18 |
| Zakres temperatur od/do | -25 °C / 80 °C |
| Ilość cykli łączenia | > 50 cykli łączenia |
| Waga (gr) | 200 |
| Numer taryfy celnej | 85444290 |
Parametry elektryczne
więcejmniej| Napięcie znamionowe | 24 V |
| Znamionowe napięcie udarowe | 4000 V |
| Prąd znamionowy | 4,0 A |
| Rezystancja izolacji kabla | ≥ 1010 Ω |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Kategoria przepięciowa | III |
| Grupa materiałowa | I |
| Zgodność z EMV | nieekranowany |
| Okablowanie | Z20 |
Materiał
więcejmniej| Materiał styków | PBT |
| Materiał korpusu styków | PA |
| Materiał styku | CuSn (brąz) |
| Pokrycie styku | Sn (cyna) |
| REACH SVHC |
None (No pollutants) |
| Obecność PFAS | 65f34ed2-dec2-470d-a7c6-07954a6c3feb |
Dane dotyczące kabla
więcejmniej| Konstrukcja kabla | |
| Średnica kabla | 6,0 mm |
| Materiał powłoki | PUR |
| Budowa pojedynczej żyły | 3 x 0,75 mm |
| Kolor kabla | czarny |
| Inne cechy | |
| Bezhalogenowy | tak |
Klasyfikacje
więcejmniej| eCl@ss 11.1 | 27-06-03-11 |
| ETIM 9.0 | EC002638 |
Deklaracje zgodności
więcejmniej| Dyrektywa RoHS | EN IEC 63000:2018 |
Uwagi dotyczące bezpieczeństwa
- Wtyczki nie wolno podłączać ani odłączać pod obciążeniem. Nieprzestrzeganie i niewłaściwe użytkowanie może spowodować obrażenia ciała.
- Złącza zostały stworzone do zastosowań w inżynierii instalacji, sterowaniu i budowie wyposażenia elektrycznego. Użytkownik jest odpowiedzialny za sprawdzenie, czy złącza mogą być używane również do innych zastosowań.
- Złącza stosowane w obwodach o napięciach niebezpiecznych w dotyku mogą być instalowane i używane wyłącznie przez osoby z wykształceniem elektrotechnicznym lub pod ich nadzorem, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów i norm.
- Użytkownik musi podjąć odpowiednie środki ostrożności, aby zapobiec przypadkowemu odłączeniu złącza.
- Złącza wtykowe o stopniu ochrony IP67 i IP68 nie nadają się do stosowania pod wodą. W przypadku stosowania na zewnątrz złącza wtykowe należy oddzielnie zabezpieczyć przed korozją. Więcej informacji na temat klas ochrony IP można znaleźć w centrum pobierania w sekcji "Informacje Techniczne".
- Należy zwrócić uwagę na stopień zanieczyszczenia i kategorię przepięciową. Więcej informacji można znaleźć w centrum pobierania w sekcji "Informacje Techniczne".
Pliki
Arkusz danych
Arkusz danych 31 5237 300 520
pobierz
REACH
31 5237 300 520
pobierz
RoHS
31 5237 300 520
pobierz
China RoHS
31 5237 300 520
pobierz
Deklaracja zgodności CE
Dyrektywa RoHS
pobierz
Deklaracja zgodności UKCA
UK-RoHS
pobierz
Weryfikacja do pobrania
Ukończ weryfikację, aby kontynuować pobieranie CAD.
Dane CAD
Wybierz żądany format



