Numer części: 99 6328 000 09
B23 Zeńskie złącze kablowe proste, Kontaktów: 9 (4+PE + 4), 8,0-17,0 mm, zacisk śrubowy, IP67, ENP: Pin zasilania / gniazdo danych
B23, seria 523, Złącza zasilania (power)
Cechy ogólne
więcejmniej| Numer części | 99 6328 000 09 |
| Konstrukcja złączy | Zeńskie złącze kablowe proste |
| Wersja | Złącze żeńskie proste |
| System blokady złączy | Bayonet |
| Obtrysk na kablu | zacisk śrubowy |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Przekrój przyłącza | 1.5 - 4 mm² z tulejką Moc / 0.34 mm² z tulejką Dane / AWG 16–12 z tulejką Moc / AWG 22 z tulejką Dane |
| Wyjście kablowe | 8,0-17,0 mm |
| Zakres temperatur od/do | -30 °C / 85 °C |
| Ilość cykli łączenia | > 100 cykli łączenia |
| Waga (gr) | 0.00 |
| Numer taryfy celnej | 85369010 |
Parametry elektryczne
więcejmniej| Napięcie znamionowe | Zasilanie: 630 V, Dane: 50 V |
| Znamionowe napięcie udarowe | Zasilanie: 8000 V, Dane: 1000 V |
| Prąd znamionowy | 28 A Zasilanie / 4 A Dane |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Kategoria przepięciowa | III |
| Grupa materiałowa | I |
Materiał
więcejmniej| Materiał styków | Odlew cynkowy, niklowany |
| Materiał korpusu styków | PA |
| Materiał styku | CuZn (mosiądz bezołowiowy) |
| Pokrycie styku | Au (złoto) |
| Materiał elementu blokującego | Odlew cynkowy, niklowany |
| REACH SVHC |
NK (Nicht klassifiziert) |
| Obecność PFAS | SCIP-number not available |
Deklaracje zgodności
więcejmniej| Dyrektywy niskonapięciowe | EN 60529:1991 | EN 60204-1:2018 |
Pliki
Arkusz danych
Arkusz danych 99 6328 000 09
pobierz
REACH
99 6328 000 09
pobierz
RoHS
99 6328 000 09
pobierz
China RoHS
99 6328 000 09
pobierz
Deklaracja zgodności CE
Dyrektywy niskonapięciowe
pobierz
Deklaracja zgodności UKCA
Sprzęt elektryczny
pobierz
Dane CAD
STP-Dane 99 6328 000 09
pobierz
Dane CAD
Inne formaty
TraceParts




