Tilauksen numero: 99 6328 000 09
B23 Kaapelirasia, Napojen määrä: 9 (4+PE + 4), 8,0-17,0 mm, ruuviliitin, IP67, ENP: Virtanasta / Datapistoke
B23, Sarja 523, Power-liittimet
Yleiset ominaisuudet
mehrweniger| Ordernummer | 99 6328 000 09 |
| Anslutningsdesign | Kaapelirasia |
| Versio | Liitin naaras suora |
| Kontaktlåsning | Pistin |
| Anslutningstyp | ruuviliitin |
| Typ av skydd | IP67 |
| Liitännän poikkileikkaus | 1.5–4 mm² holkkiliittimellä Virta / 0.34 mm² holkkiliittimellä Tiedot / AWG 16–12 holkkiliittimellä Virta / AWG 22 holkkiliittimellä Tiedot |
| Kabelpassage | 8,0-17,0 mm |
| Begränsa temperaturen från / till | -30 °C / 85 °C |
| Mekanisk livslängd | > 100 liitäntäsykliä |
| Vikt (gr) | 0.00 |
| Tulltaxenummer | 85369010 |
Sähköiset ominaisuudet
mehrweniger| Märkspänning | Virta: 630 V, Data: 50 V |
| Märkd impulsspänning | Virta: 8000 V, Data: 1000 V |
| Märkström | 28 A Virta / 4 A Data |
| Grad | 3 |
| Överspänningskategori | III |
| Gruppen isolerande material | I |
Materiaalit
mehrweniger| Materialbostäder | sinkkipainevalu nikkelöity |
| Material Kontakt kropp | PA |
| Materialkontakt | CuZn (messinki lyijytön) |
| Kontaktyta | Au (kulta) |
| Lukitusmateriaali | Sinkkipainevalu nikkelöity |
| REACH SVHC |
NK (Nicht klassifiziert) |
| PFAS-yhdisteiden esiintyminen | SCIP-number not available |
CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus
mehrweniger| Pienjännitedirektiivit | EN 60529:1991 | EN 60204-1:2018 |
Lataukset
Tietolomake
Tietolomake 99 6328 000 09
download
REACH
99 6328 000 09
download
RoHS
99 6328 000 09
download
China RoHS
99 6328 000 09
download
CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus
Pienjännitedirektiivit
download
UKCA-Konformitätserklärung
Sähkölaitteet
download
CAD-tiedot
STP-Tiedot 99 6328 000 09
download
CAD-tiedot
Other formats
TraceParts




