Číslo položky: 77 7096 7095 10004-0200
Snap-In Spojovací linka kabelová zástrčka - kabelová zásuvka, : 4, nestíněný, vylisované na kabelu, IP40, PVC, černá, 4 x 0,25 mm², 2 m
Snap-In IP40, Série 709, Subminiaturní konektory
Obecné vlastnosti
víceméně| Díl č. |
77 7096 7095 10004-0200
Staré číslo výrobku: 79 9003 11 04
|
| Konstrukce konektoru | Spojovací linka kabelová zástrčka - kabelová zásuvka |
| Délka kabelu | 2 m (Standard 1 m a 2 m. Další délky jsou k dispozici na vyžádání). |
| Uzamykací systém konektorů | snap-in |
| Ukončení | vylisované na kabelu |
| Stupeň ochrany 1 | IP40 |
| Průřez přípojky | 0,25 mm² / AWG 24 |
| Rozsah teplot od/do | -25 °C / 70 °C |
| Mechanický provoz | > 100 cyklů páření |
| Hmotnost (gr) | 219.22 |
| Číslo celního sazebníku | 85444290 |
| Země původu | CN |
Elektrické parametry
víceméně| Jmenovité napětí | 60 V |
| Jmenovité impulzní napětí | 800 V |
| Jmenovitý proud | 3,0 A |
| Stupeň znečištění | 1 |
| Kategorie přepětí | II |
| Skupina materiálů | III |
| Soulad s EMV | nestíněný |
Materiál
víceméně| Materiál kontaktního tělesa | PA |
| Materiál kontaktu | CuZn (mosaz) / CuSn (bronz) |
| Pokovení kontaktů | Au (zlato) |
| REACH SVHC |
CAS 7439-92-1 (Lead) |
| SCIP číslo | b9d2d5b0-9dbc-448f-bbce-5a662e91463a |
Údaje o kabelu
víceméně| Struktura kabelu | |
| Průměr kabelu | 4,5 mm |
| Průřez | 4 x 0,25 mm² |
| Typ pláště kabelu | PVC |
| Izolace jednoho vodiče | PVC |
| Struktura s jedním vedením | 32 x 0,10 mm |
| Barva kabelu | černá |
| Elektrické vlastnosti | |
| Odpor vodiče | 79.9 Ω/Km (20°C) |
| Mechanické vlastnosti | |
| Poloměr ohybu kabelu pevný | 5 x Ø |
| Poloměr ohybu kabelu pohyblivý | 10 x Ø |
| Cykly ohýbání | > 5 milionů |
| Tepelné vlastnosti | |
| Teplotní rozsah kabelu v pohybu od/do | -5 °C / 70 °C |
| Pevný kabel s teplotním rozsahem od/do | -25 °C / 70 °C |
| Další funkce | |
| Bez halogenů | ne |
Klasifikace
víceméně| eCl@ss 11.1 | 27-06-03-11 |
| ETIM 9.0 | EC002638 |
Bezpečnostní upozornění
- The connector must not be plugged or unplugged under load. Non-observance and improper use can result in personal injury.
- The connectors have been developed for applications in plant engineering, control and electrical equipment construction. The user is responsible for checking whether the connectors can also be used in other areas of application.
- Connectors which are used in circuits with voltages dangerous to the touch may only be installed and used by, or under the supervision of, persons with electrical engineering training, taking into account the applicable regulations and standards.
- The user must take suitable safety precautions to ensure that the connector cannot be accidentally disconnected.
- Please observe the pollution degree and the overvoltage category. For further information, please refer to the download center "Technical Information".




