Cikkszám: 77 7096 7095 10004-0200
Snap-In Összekötőkábel kábeldugasz - kábel aljzat, : 4, árnyékolatlan, kábelre öntött, IP40, PVC, fekete, 4 x 0,25 mm², 2 m
Snap-In IP40, 709-es sorozat, Szubminiatűr csatlakozók
Általános jellemzők
továbbkevesebb| Alkatrész sz. |
77 7096 7095 10004-0200
Régi termékszám: 79 9003 11 04
|
| Csatlakozó kialakítása | Összekötőkábel kábeldugasz - kábel aljzat |
| Kábelhosszúság | 2 m (Standard 1 m és 2 m. Kérésre más hosszúságok is rendelhetők). |
| Rögzítés módja | bepattintós |
| Csatlakoztatás típusa | kábelre öntött |
| Védelmi szint | IP40 |
| Csatlakozási keresztmetszet | 0,25 mm² / AWG 24 |
| Hőmérséklet tartomány tól/ig | -25 °C / 70 °C |
| Mechanikus élettartam | > 100 csatlakoztatási ciklusok |
| Tömeg (gr) | 219.22 |
| Vámtarifaszám | 85444290 |
| Származási ország | CN |
Elektromos paraméterek
továbbkevesebb| Névleges feszültség | 60 V |
| Névleges impulzusfeszültség | 800 V |
| Névleges áramerősség | 3,0 A |
| Szennyezettségi fok | 1 |
| Túlfeszültség kategória | II |
| Anyagcsoport | III |
| EMV megfelelőség | árnyékolatlan |
Anyag
továbbkevesebb| Az érintkező test anyaga | PA |
| Érintkező anyaga | CuZn (sárgaréz) / CuSn (bronz) |
| Érintkező bevonat | Au (arany) |
| REACH SVHC |
CAS 7439-92-1 (Lead) |
| Jelen lévő PFAS | b9d2d5b0-9dbc-448f-bbce-5a662e91463a |
Szűrés kábeladatok alapján
továbbkevesebb| A kábel felépítése | |
| Kábel átmérő | 4,5 mm |
| Keresztmetszet | 4 x 0,25 mm² |
| Kábelköpeny típus | PVC |
| Szigetelés egy vezetékes | PVC |
| Egy vezetékes szerkezet | 32 x 0,10 mm |
| Kábel színe | fekete |
| Elektromos tulajdonságok | |
| Vezető ellenállás | 79.9 Ω/Km (20°C) |
| Mechanikai tulajdonságok | |
| Hajlítási sugarú kábel rögzítve | 5 x Ø |
| Hajlítási sugarú kábel mozgatható | 10 x Ø |
| Hajlítási ciklusok | > 5 millió |
| Termikus tulajdonságok | |
| Hőmérséklet-tartomány kábel mozgatva innen/felé | -5 °C / 70 °C |
| Hőmérséklet-tartomány kábel rögzítve tól/hoz | -25 °C / 70 °C |
| Más funkciók | |
| Halogén mentes | nem |
Osztályozások
továbbkevesebb| eCl@ss 11.1 | 27-06-03-11 |
| ETIM 9.0 | EC002638 |
Biztonsági figyelmeztetések
- The connector must not be plugged or unplugged under load. Non-observance and improper use can result in personal injury.
- The connectors have been developed for applications in plant engineering, control and electrical equipment construction. The user is responsible for checking whether the connectors can also be used in other areas of application.
- Connectors which are used in circuits with voltages dangerous to the touch may only be installed and used by, or under the supervision of, persons with electrical engineering training, taking into account the applicable regulations and standards.
- The user must take suitable safety precautions to ensure that the connector cannot be accidentally disconnected.
- Please observe the pollution degree and the overvoltage category. For further information, please refer to the download center "Technical Information".




