Numer części: 77 7096 7095 10004-0200
Zatrzask Kabel łączący, męskie złącze kablowe proste - żeńskie złącze kablowe proste, Kontaktów: 4, nieekranowany, formowane wtryskowo na kablu, IP40, PVC, czarny, 4 x 0,25 mm², 2 m
Snap-in IP40, seria 709, Złącze subminiaturowe
Cechy ogólne
więcejmniej| Numer części |
77 7096 7095 10004-0200
Stary numer katalogowy: 79 9003 11 04
|
| Konstrukcja złączy | Kabel łączący, męskie złącze kablowe proste - żeńskie złącze kablowe proste |
| Długość kabla | 2 m (Standardowo 1 m i 2 m. Inne długości są dostępne na zamówienie). |
| System blokady złączy | snap-in |
| Obtrysk na kablu | formowane wtryskowo na kablu |
| Stopień ochrony | IP40 |
| Przekrój przyłącza | 0,25 mm² / AWG 24 |
| Zakres temperatur od/do | -25 °C / 70 °C |
| Ilość cykli łączenia | > 100 cykli łączenia |
| Waga (gr) | 219.22 |
| Numer taryfy celnej | 85444290 |
| Kraj pochodzenia | CN |
Parametry elektryczne
więcejmniej| Napięcie znamionowe | 60 V |
| Znamionowe napięcie udarowe | 800 V |
| Prąd znamionowy | 3,0 A |
| Stopień zanieczyszczenia | 1 |
| Kategoria przepięciowa | II |
| Grupa materiałowa | III |
| Zgodność z EMV | nieekranowany |
Materiał
więcejmniej| Materiał korpusu styków | PA |
| Materiał styku | CuZn (mosiądz) / CuSn (brąz) |
| Pokrycie styku | Au (złoto) |
| REACH SVHC |
CAS 7439-92-1 (Lead) |
| Obecność PFAS | b9d2d5b0-9dbc-448f-bbce-5a662e91463a |
Dane dotyczące kabla
więcejmniej| Konstrukcja kabla | |
| Średnica kabla | 4,5 mm |
| Przekrój żyły | 4 x 0,25 mm² |
| Materiał powłoki | PVC |
| Izolacja przewodów | PVC |
| Budowa pojedynczej żyły | 32 x 0,10 mm |
| Kolor kabla | czarny |
| Właściwości elektryczne | |
| Rezystancja żyły | 79.9 Ω/Km (20°C) |
| Właściwości mechaniczne | |
| Promień gięcia dla kabla nieruchomego | 5 x Ø |
| Promień gięcia dla kabla w ruchu | 10 x Ø |
| Liczba cykli gięcia | > 5 milion |
| Właściwości termiczne | |
| Zakres temperatur dla kabla w ruchu od/do | -5 °C / 70 °C |
| Zakres temperatur dla kabla w spoczynku od/do | -25 °C / 70 °C |
| Inne cechy | |
| Bezhalogenowy | nie |
Klasyfikacje
więcejmniej| eCl@ss 11.1 | 27-06-03-11 |
| ETIM 9.0 | EC002638 |
Uwagi dotyczące bezpieczeństwa
- Wtyczki nie wolno podłączać ani odłączać pod obciążeniem. Nieprzestrzeganie i niewłaściwe użytkowanie może spowodować obrażenia ciała.
- Złącza zostały stworzone do zastosowań w inżynierii instalacji, sterowaniu i budowie wyposażenia elektrycznego. Użytkownik jest odpowiedzialny za sprawdzenie, czy złącza mogą być używane również do innych zastosowań.
- Złącza stosowane w obwodach o napięciach niebezpiecznych w dotyku mogą być instalowane i używane wyłącznie przez osoby z wykształceniem elektrotechnicznym lub pod ich nadzorem, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów i norm.
- Użytkownik musi podjąć odpowiednie środki ostrożności, aby zapobiec przypadkowemu odłączeniu złącza.
- Należy zwrócić uwagę na stopień zanieczyszczenia i kategorię przepięciową. Więcej informacji można znaleźć w centrum pobierania w sekcji "Informacje Techniczne".




