Tilauksen numero: 09 6313 000 09
B23 Laippapistoke, Napojen määrä: 9 (4+PE + 4), THT, IP65/IP67, Kiinnitys takaseinään, ENP: Virtanasta / Datapistoke
B23, Sarja 523, Power-liittimet
Yleiset ominaisuudet
mehrweniger| Ordernummer | 09 6313 000 09 |
| Anslutningsdesign | Laippapistoke |
| Tyyppistandardi | DIN EN IEC 61076-2-118 |
| Versio | Liitin uros suora |
| Kontaktlåsning | Pistin |
| Anslutningstyp | THT |
| Typ av skydd | IP65/IP67 |
| Begränsa temperaturen från / till | -30 °C / 85 °C |
| Mekanisk livslängd | > 100 liitäntäsykliä |
| Vikt (gr) | 82.69 |
| Tulltaxenummer | 85366990 |
Sähköiset ominaisuudet
mehrweniger| Märkspänning | Virta: 630 V, Data: 50 V |
| Märkd impulsspänning | Virta: 1500 V, Data: 800 V |
| Märkström | 26 A Virta / 4 A Data |
| Grad | 2 |
Materiaalit
mehrweniger| Materialbostäder | sinkkipainevalu nikkelöity |
| Material Kontakt kropp | PA |
| Materialkontakt | CuZn (messinki lyijytön) |
| Kontaktyta | Au (kulta) |
| Lukitusmateriaali | Sinkkipainevalu nikkelöity |
| REACH SVHC |
NK (Nicht klassifiziert) |
| PFAS-yhdisteiden esiintyminen | SCIP-number not available |
CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus
mehrweniger| Pienjännitedirektiivit | EN 60529:1991 | EN 60204-1:2018 |
Lataukset
Tietolomake
Tietolomake 09 6313 000 09
download
REACH
09 6313 000 09
download
RoHS
09 6313 000 09
download
China RoHS
09 6313 000 09
download
CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus
Pienjännitedirektiivit
download
UKCA-Konformitätserklärung
Sähkölaitteet
download
CAD-tiedot
STP-Tiedot 09 6313 000 09
download
CAD-tiedot
Other formats
TraceParts




