Numer części: 79 5068 50 08
M12 Męskie złącze kablowe proste - żeńskie złącze kablowe proste, Kontaktów: 8, ekranowany, formowane wtryskowo na kablu, IP68, PUR, czarny, 7 x 0,25 mm², 5 m
M12-A, seria 765, Technologia automatyzacji - czujniki i elementy wykonawcze (aktuatory)
Cechy ogólne
więcejmniej| Numer części | 79 5068 50 08 |
| Konstrukcja złączy | Męskie złącze kablowe proste - żeńskie złącze kablowe proste |
| Typ standardowy | DIN EN 61076-2-101 |
| Kodowanie | kodowane A |
| Długość kabla | 5 m (Inne długości są dostępne na zamówienie). |
| System blokady złączy | śruba |
| Obtrysk na kablu | formowane wtryskowo na kablu |
| Stopień ochrony | IP68 |
| Przekrój przyłącza | 0,25 mm² / AWG 24 |
| Zakres temperatur od/do | -25 °C / 85 °C |
| Ilość cykli łączenia | > 100 cykli łączenia |
| Waga (gr) | 288.00 |
| Numer taryfy celnej | 85444290 |
| Kraj pochodzenia | HU |
Parametry elektryczne
więcejmniej| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Znamionowe napięcie udarowe | 2500 V |
| Prąd znamionowy | 4,0 A |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Grupa materiałowa | II |
| Zgodność z EMV | ekranowany |
Materiał
więcejmniej| Materiał korpusu styków | PUR |
| Materiał styku | CuZn (mosiądz) / CuSn (brąz) |
| Pokrycie styku | Au (złoto) |
| Materiał elementu blokującego | Odlew cynkowy, niklowany |
| REACH SVHC |
None (No pollutants) |
| Obecność PFAS | 6d8f9b62-531b-43ab-b265-cfc18f474cf2 |
Dane dotyczące kabla
więcejmniej| Konstrukcja kabla | |
| Średnica kabla | 6,0 mm |
| Przekrój żyły | 7 x 0,25 mm² |
| Materiał powłoki | PUR |
| Izolacja przewodów | PP9Y bezhalogenowy |
| Budowa pojedynczej żyły | 32 x 0,10 mm |
| Kolor kabla | czarny |
| Właściwości elektryczne | |
| Rezystancja żyły | 79 Ω/Km (20°C) |
| Właściwości mechaniczne | |
| Liczba cykli gięcia | > 2 milion |
| Dopuszczalne przyspieszenie | 5 m/s² |
| Dystans przemieszczenia, poziomo | 5 m/s² -> 5 m |
| Odległość jazdy, pionowa | 5 m/s² -> 2 m |
| Prędkość przemieszczenia | ≤ 200 m/min (odległość pozioma 5 m) |
| Właściwości termiczne | |
| Zakres temperatur dla kabla w ruchu od/do | -25 °C / 80 °C |
| Zakres temperatur dla kabla w spoczynku od/do | -50 °C / 80 °C |
| Inne cechy | |
| Bezhalogenowy | tak |
Klasyfikacje
więcejmniej| ETIM 9.0 | EC002638 |
Uwagi dotyczące bezpieczeństwa
- Wtyczki nie wolno podłączać ani odłączać pod obciążeniem. Nieprzestrzeganie i niewłaściwe użytkowanie może spowodować obrażenia ciała.
- Złącza zostały stworzone do zastosowań w inżynierii instalacji, sterowaniu i budowie wyposażenia elektrycznego. Użytkownik jest odpowiedzialny za sprawdzenie, czy złącza mogą być używane również do innych zastosowań.
- Złącza stosowane w obwodach o napięciach niebezpiecznych w dotyku mogą być instalowane i używane wyłącznie przez osoby z wykształceniem elektrotechnicznym lub pod ich nadzorem, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów i norm.
- Użytkownik musi podjąć odpowiednie środki ostrożności, aby zapobiec przypadkowemu odłączeniu złącza.
- Złącza wtykowe o stopniu ochrony IP67 i IP68 nie nadają się do stosowania pod wodą. W przypadku stosowania na zewnątrz złącza wtykowe należy oddzielnie zabezpieczyć przed korozją. Więcej informacji na temat klas ochrony IP można znaleźć w centrum pobierania w sekcji "Informacje Techniczne".
- Należy zwrócić uwagę na stopień zanieczyszczenia i kategorię przepięciową. Więcej informacji można znaleźć w centrum pobierania w sekcji "Informacje Techniczne".
- Aby zblokować złącze kablowe w złączu urządzenia, gwintowany pierścień jest 'ręcznie' dokręcany (ok. 60 cNm).
