Numer części: 43 1706 409 04
Złącze żeńskie (do montażu panelowego), Kontaktów: 3+PE, 8,0-10,0 mm, nieekranowany, zacisk śrubowy, IP40 bez uszczelki, ESTI+, VDE, Materiał V0
Rodzaj A, seria 210, Technologia automatyzacji - złącza zaworów elektromagnetycznych
Cechy ogólne
więcejmniej| Numer części | 43 1706 409 04 |
| Konstrukcja złączy | Złącze żeńskie (do montażu panelowego) |
| Typ standardowy | DIN EN 175301-803 |
| System blokady złączy | śruba centralna |
| Obtrysk na kablu | zacisk śrubowy |
| Stopień ochrony | IP40 bez uszczelki |
| Przekrój przyłącza | 0,34-1,50 mm² |
| Wyjście kablowe | 8,0-10,0 mm |
| Zakres temperatur od/do | -30 °C / 120 °C |
| Ilość cykli łączenia | > 50 cykli łączenia |
| Waga (gr) | 20.85 |
| Numer taryfy celnej | 85369010 |
| Kraj pochodzenia | HU |
Parametry elektryczne
więcejmniej| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Znamionowe napięcie udarowe | 4000 V |
| Prąd znamionowy | 10,0 A |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Kategoria przepięciowa | III |
| Grupa materiałowa | III |
| Zgodność z EMV | nieekranowany |
Materiał
więcejmniej| Materiał korpusu styków | PA (UL94V-0) |
| Materiał styku | CuSn (brąz) |
| Pokrycie styku | Au (złoto) |
| REACH SVHC |
CAS 7439-92-1 (Lead) |
| Obecność PFAS | c0a215ea-3e97-4288-b437-050a3f0eac32 |
Zezwolenia/zatwierdzenia
więcejmniej| Wstęp | ESTI+, VDE |
Uwagi dotyczące bezpieczeństwa
- Wtyczki nie wolno podłączać ani odłączać pod obciążeniem. Nieprzestrzeganie i niewłaściwe użytkowanie może spowodować obrażenia ciała.
- Złącza zostały stworzone do zastosowań w inżynierii instalacji, sterowaniu i budowie wyposażenia elektrycznego. Użytkownik jest odpowiedzialny za sprawdzenie, czy złącza mogą być używane również do innych zastosowań.
- Złącza stosowane w obwodach o napięciach niebezpiecznych w dotyku mogą być instalowane i używane wyłącznie przez osoby z wykształceniem elektrotechnicznym lub pod ich nadzorem, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów i norm.
- Użytkownik musi podjąć odpowiednie środki ostrożności, aby zapobiec przypadkowemu odłączeniu złącza.
- Złącza wtykowe o stopniu ochrony IP67 i IP68 nie nadają się do stosowania pod wodą. W przypadku stosowania na zewnątrz złącza wtykowe należy oddzielnie zabezpieczyć przed korozją. Więcej informacji na temat klas ochrony IP można znaleźć w centrum pobierania w sekcji "Informacje Techniczne".
- Należy zwrócić uwagę na stopień zanieczyszczenia i kategorię przepięciową. Więcej informacji można znaleźć w centrum pobierania w sekcji "Informacje Techniczne".