Číslo položky: 99 6327 000 09
B23 Zástrčka kabelu, : 9 (4+PE + 4), 8,0-17,0 mm, šroubovací svorka, IP67, ENP: Napájecí pin / Datová zásuvka
B23, Série 523, Power Konektory
Obecné vlastnosti
víceméně| Díl č. | 99 6327 000 09 |
| Konstrukce konektoru | Zástrčka kabelu |
| Standard typu | DIN EN IEC 61076-2-118 |
| Provedení | Konektory pin přímý |
| Uzamykací systém konektorů | Bajonet |
| Ukončení | šroubovací svorka |
| Stupeň ochrany 1 | IP67 |
| Průřez přípojky | 1.5 - 4 mm² s dutinkou Napájení / 0.34 mm² s dutinkou Data / AWG 16–12 s dutinkou Napájení / AWG 22 s dutinkou Data |
| Kabelová zásuvka | 8,0-17,0 mm |
| Rozsah teplot od/do | -30 °C / 85 °C |
| Mechanický provoz | > 100 cyklů páření |
| Hmotnost (gr) | 0.00 |
| Číslo celního sazebníku | 85369010 |
Elektrické parametry
víceméně| Jmenovité napětí | Napájení: 630 V, Data: 50 V |
| Jmenovité impulzní napětí | Napájení: 8000 V, Data: 1000V |
| Jmenovitý proud | 28 A Napájení / 4 A Data |
| Stupeň znečištění | 3 |
| Kategorie přepětí | III |
| Skupina materiálů | I |
Materiál
víceméně| Materiál pouzdra | Zinkový tlakový odlitek poniklovaný |
| Materiál kontaktního tělesa | PA |
| Materiál kontaktu | CuZn (bezolovnatá mosaz) |
| Pokovení kontaktů | Au (zlato) |
| Uzamykací materiál | Zinkový tlakový odlitek poniklovaný |
| REACH SVHC |
NK (Nicht klassifiziert) |
| SCIP číslo | SCIP-number not available |
Prohlášení o shodě
víceméně| Směrnice o nízkém napětí | EN 60529:1991 | EN 60204-1:2018 |
Stahování
Datový list
Datový list 99 6327 000 09
stáhnout
REACH
99 6327 000 09
stáhnout
RoHS
99 6327 000 09
stáhnout
China RoHS
99 6327 000 09
stáhnout
Prohlášení o shodě
Směrnice o nízkém napětí
stáhnout
Prohlášení o shodě UKCA
Elektrické zařízení
stáhnout
Soubory CAD
STP-Data 99 6327 000 09
stáhnout
Soubory CAD
Další formáty
TraceParts




