Artikelnr.: 99 6327 000 09
B23 Kabelstekker, aantal polen: 9 (4+PE + 4), 8,0-17,0 mm, schroefklem, IP67, ENP: Voedingspin / Data-aansluiting
B23, Serie 523, Power connectoren
Algemene kenmerken
meerminder| Artikelnummer | 99 6327 000 09 |
| Connectorconstructie | Kabelstekker |
| Type standaard | DIN EN IEC 61076-2-118 |
| Versie | Connector mal recht |
| Connectorvergrendeling | Bajonet |
| Aansluiting | schroefklem |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Doorsnede aansluiting | 1.5 - 4 mm² met ferrule Power / 0.34 mm² met ferrule Data / AWG 16–12 met ferrule Power / AWG 22 met ferrule Data |
| Kabeluitgang | 8,0-17,0 mm |
| Grenstemperatuur van/tot | -30 °C / 85 °C |
| Mechanische levensduur | > 100 insteekcycli |
| Weight (g) | 0.00 |
| Customs tariff number | 85369010 |
Elektrische kenmerken
meerminder| Nominale spanning | Stroom: 630 V, Gegevens: 50 V |
| Nominale stootspanning | Stroom: 8000 V, Gegevens: 1000 V |
| Nominale stroom | 28 A Stroom / 4 A Gegevens |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Overspanningscategorie | III |
| Materiaalgroep | I |
Materialen
meerminder| Materiaal van de behuizing | gespuitgiet zink vernikkeld |
| Materiaal van de contactbasis | PA |
| Materiaal van het contact | CuZn (messing loodvrij) |
| Contactbedekking | Au (goud) |
| Vergrendelingsmateriaal | Gespuitgiet zink vernikkeld |
| REACH SVHC |
NK (Nicht klassifiziert) |
| SCIP-nummer | SCIP-number not available |
Conformiteitsverklaringen
meerminder| Laagspanningsrichtlijn | EN 60529:1991 | EN 60204-1:2018 |
Downloads
Informatieblad
Informatieblad 99 6327 000 09
downloaden
REACH
99 6327 000 09
downloaden
RoHS
99 6327 000 09
downloaden
China RoHS
99 6327 000 09
downloaden
CE-conformiteitsverklaring
Laagspanningsrichtlijn
downloaden
UKCA-conformiteitsverklaring
Elektrische apparatuur
downloaden
CAD-gegevens
STP-Gegevens 99 6327 000 09
downloaden
CAD-gegevens
Andere formaten
TraceParts




