Cikkszám: 99 6327 000 09
B23 Kábelre szerelhető csatlakozó, : 9 (4+PE + 4), 8,0-17,0 mm, csavaros bilincs, IP67, ENP: Tápcsatlakozó / Adatcsatlakozó
B23, 523-es sorozat, Nagyteljesítményű csatlakozók
Általános jellemzők
továbbkevesebb| Alkatrész sz. | 99 6327 000 09 |
| Csatlakozó kialakítása | Kábelre szerelhető csatlakozó |
| Szabványos típus | DIN EN IEC 61076-2-118 |
| Verzió | Csatlakozó stift egyenes |
| Rögzítés módja | bajonett |
| Csatlakoztatás típusa | csavaros bilincs |
| Védelmi szint | IP67 |
| Csatlakozási keresztmetszet | 1.5 - 4 mm² érvéghüvellyel Power / 0.34 mm² érvéghüvellyel Data / AWG 16–12 érvéghüvellyel Power / AWG 22 érvéghüvellyel Data |
| Kábel átmérő | 8,0-17,0 mm |
| Hőmérséklet tartomány tól/ig | -30 °C / 85 °C |
| Mechanikus élettartam | > 100 csatlakoztatási ciklusok |
| Tömeg (gr) | 0.00 |
| Vámtarifaszám | 85369010 |
Elektromos paraméterek
továbbkevesebb| Névleges feszültség | tápcsatlakozó: 630 V, Adat: 50 V |
| Névleges impulzusfeszültség | tápcsatlakozó: 8000 V, Adat: 1000 V |
| Névleges áramerősség | 28 A tápcsatlakozó / 4 A Adat |
| Szennyezettségi fok | 3 |
| Túlfeszültség kategória | III |
| Anyagcsoport | I |
Anyag
továbbkevesebb| A ház anyaga | nikkelezett cinköntvény |
| Az érintkező test anyaga | PA |
| Érintkező anyaga | CuZn (sárgaréz ólommentes) |
| Érintkező bevonat | Au (arany) |
| Záró anyag | nikkelezett öntött cink |
| REACH SVHC |
NK (Nicht klassifiziert) |
| Jelen lévő PFAS | SCIP-number not available |
Megfelelőségi nyilatkozatok
továbbkevesebb| Kisfeszültségű irányelv | EN 60529:1991 | EN 60204-1:2018 |
Letöltések
Adatlap
Adatlap 99 6327 000 09
Letöltés
REACH
99 6327 000 09
Letöltés
RoHS
99 6327 000 09
Letöltés
China RoHS
99 6327 000 09
Letöltés
EU megfelelőségi nyilatkozat
Kisfeszültségű irányelv
Letöltés
UKCA megfelelőségi nyilatkozat
Elektromos berendezések
Letöltés
CAD fájlok
STP-Adat 99 6327 000 09
Letöltés
CAD fájlok
Egyéb formátumok
TraceParts




