Numer części: 79 0231 50 04
RD24 Męskie złącze kablowe proste, Kontaktów: 3+PE, nieekranowany, formowane wtryskowo na kablu, IP67, PVC, czarny, 4 x 1,50 mm², 5 m
RD24, seria 692, Złącza zasilania (power)
Cechy ogólne
więcejmniej| Numer części | 79 0231 50 04 |
| Konstrukcja złączy | Męskie złącze kablowe proste |
| Długość kabla | 5 m (Standardowo 2 m i 5 m. (Inne długości są dostępne na zamówienie). |
| System blokady złączy | śruba |
| Obtrysk na kablu | formowane wtryskowo na kablu |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Przekrój przyłącza | 1,50 mm² / AWG 16 |
| Zakres temperatur od/do | -25 °C / 80 °C |
| Ilość cykli łączenia | > 500 cykli łączenia |
| Waga (gr) | 1263.95 |
| Numer taryfy celnej | 85444290 |
| Kraj pochodzenia | DE |
Parametry elektryczne
więcejmniej| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Znamionowe napięcie udarowe | 6000 V |
| Prąd znamionowy | 16,0 A |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Kategoria przepięciowa | III |
| Grupa materiałowa | III |
| Zgodność z EMV | nieekranowany |
Materiał
więcejmniej| Materiał korpusu styków | PA12 |
| Materiał styku | CuZn (mosiądz) |
| Pokrycie styku | Ag (srebro) |
| Materiał elementu blokującego | CuZn (mosiądz) |
| REACH SVHC |
CAS 7439-92-1 (Lead) |
| Obecność PFAS | SCIP-number not available |
Dane dotyczące kabla
więcejmniej| Konstrukcja kabla | |
| Średnica kabla | 8,6 mm |
| Przekrój żyły | 4 x 1,50 mm² |
| Materiał powłoki | PVC |
| Izolacja przewodów | PVC |
| Budowa pojedynczej żyły | 28 x 0,25 mm |
| Kolor kabla | czarny |
| Właściwości mechaniczne | |
| Promień gięcia dla kabla nieruchomego | ≥ 7,5 x Ø |
| Promień gięcia dla kabla w ruchu | ≥ 15 x Ø |
| Właściwości termiczne | |
| Zakres temperatur dla kabla w ruchu od/do | -5 °C / 80 °C |
| Zakres temperatur dla kabla w spoczynku od/do | -20 °C / 80 °C |
| Inne cechy | |
| Bezhalogenowy | nie |
Klasyfikacje
więcejmniej| eCl@ss 11.1 | 27-06-03-11 |
| ETIM 9.0 | EC002638 |
Uwagi dotyczące bezpieczeństwa
- Wtyczki nie wolno podłączać ani odłączać pod obciążeniem. Nieprzestrzeganie i niewłaściwe użytkowanie może spowodować obrażenia ciała.
- Złącza zostały stworzone do zastosowań w inżynierii instalacji, sterowaniu i budowie wyposażenia elektrycznego. Użytkownik jest odpowiedzialny za sprawdzenie, czy złącza mogą być używane również do innych zastosowań.
- Aby zabezpieczyć złącze przed niezamierzonym otwarciem, gwint pomiędzy obudową a głowicą złącza należy zabezpieczyć odpowiednim klejem cyjanoakrylowym w przypadku stosowania w obwodach o napięciu niebezpiecznym w dotyku. Nie dotyczy to złączy stosowanych w obwodach SELV i PELV zgodnie z IEC 61140 (EN 61140, VDE 0140-1).
- Złącza stosowane w obwodach o napięciach niebezpiecznych w dotyku mogą być instalowane i używane wyłącznie przez osoby z wykształceniem elektrotechnicznym lub pod ich nadzorem, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów i norm.
- Użytkownik musi podjąć odpowiednie środki ostrożności, aby zapobiec przypadkowemu odłączeniu złącza.
- Należy zwrócić uwagę na stopień zanieczyszczenia i kategorię przepięciową. Więcej informacji można znaleźć w centrum pobierania w sekcji "Informacje Techniczne".
