Artikelnr.: 79 5068 50 08
M12 Kabelstekker - kabeldoos, aantal polen: 8, afgeschermd, aan de kabel aangegoten, IP68, PUR, zwart, 7 x 0,25 mm², 5 m
M12-A, Serie 765, Automatiseringstechniek – Sensoren en Actuatoren
Algemene kenmerken
meerminder| Artikelnummer | 79 5068 50 08 |
| Connectorconstructie | Kabelstekker - kabeldoos |
| Type standaard | DIN EN 61076-2-101 |
| Codering | A-gecodeerd |
| Kabellengte | 5 m (Andere lengtes zijn verkrijgbaar op aanvraag). |
| Connectorvergrendeling | schroeven |
| Aansluiting | aan de kabel aangegoten |
| Beschermingsgraad | IP68 |
| Doorsnede aansluiting | 0,25 mm² / AWG 24 |
| Grenstemperatuur van/tot | -25 °C / 85 °C |
| Mechanische levensduur | > 100 insteekcycli |
| Weight (g) | 288.00 |
| Customs tariff number | 85444290 |
| Land van herkomst | HU |
Elektrische kenmerken
meerminder| Nominale spanning | 250 V |
| Nominale stootspanning | 2500 V |
| Nominale stroom | 4,0 A |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Materiaalgroep | II |
| EMC-naleving | afgeschermd |
Materialen
meerminder| Materiaal van de contactbasis | PUR |
| Materiaal van het contact | CuZn (messing) / CuSn (brons) |
| Contactbedekking | Au (goud) |
| Vergrendelingsmateriaal | Gespuitgiet zink vernikkeld |
| REACH SVHC |
None (No pollutants) |
| SCIP-nummer | 6d8f9b62-531b-43ab-b265-cfc18f474cf2 |
Kabelgegevens
meerminder| Structuur van de kabel | |
| Kabeldiameter | 6,0 mm |
| Dwarsdoorsnede | 7 x 0,25 mm² |
| Materiaal van de behuizing | PUR |
| Isolatie enkele draad | PP9Y halogeenvrij |
| Structuur enkele draad | 32 x 0,10 mm |
| Kabel kleur | zwart |
| Elektrische eigenschappen | |
| Geleiderweerstand | 79 Ω/Km (20°C) |
| Mechanische eigenschappen | |
| Buigcycli | > 2 miljoen |
| Toegestane versnelling | 5 m/s² |
| Bewegingsafstand, horizontaal | 5 m/s² -> 5 m |
| Bewegingsafstand, verticaal | 5 m/s² -> 2 m |
| Bewegingssnelheid | ≤ 200 m/min (horizontale afstand 5 m) |
| Thermische eigenschappen | |
| Temperatuurbereik kabel bewegend van/tot | -25 °C / 80 °C |
| Temperatuurbereik kabel vast van/tot | -50 °C / 80 °C |
| Andere kenmerken | |
| Halogeenvrij | ja |
Classificaties
meerminder| ETIM 9.0 | EC002638 |
Veiligheidsinstructies
- De stekker mag onder belasting niet worden aangesloten of losgekoppeld. Niet-naleving en oneigenlijk gebruik kunnen leiden tot persoonlijk letsel.
- De connectoren zijn ontwikkeld voor toepassingen in de installatietechniek, de besturing en de bouw van elektrische apparatuur. De gebruiker is verantwoordelijk voor de controle of de connectoren ook in andere toepassingsgebieden kunnen worden gebruikt.
- Aansluitingen die worden gebruikt in circuits met aanraakgevoelige spanningen mogen alleen worden geïnstalleerd en gebruikt door of onder toezicht van personen met een elektrotechnische opleiding, met inachtneming van de geldende voorschriften en normen.
- De gebruiker moet passende veiligheidsmaatregelen treffen om te voorkomen dat de connector per ongeluk wordt losgekoppeld.
- Steekverbindingen met beschermingsgraad IP67 en IP68 zijn niet geschikt voor gebruik onder water. Bij gebruik buitenshuis moeten de stekerverbindingen afzonderlijk tegen corrosie worden beschermd. Meer informatie over de IP-beschermingsgraden vindt u in het downloadcentrum "Technische informatie".
- Let op de vervuilingsgraad en de overspanningscategorie. Voor meer informatie verwijzen wij u naar het downloadcentrum "Technische informatie".
- Om de kabelconnector met de apparaatconnector te vergrendelen, wordt de moer "handvast" aangedraaid (ca. 60 cNm).
